نتایج جستجو برای عبارت :

نمایندگی تعمیر یخچال اورست

با مرگ سه نفر در کوه اورست، شمار کوهنوردانی که ظرف یک هفته در این کوه درگذشتند به هفت نفر رسید. این تعداد از مجموع کسانی که سال گذشته در اورست کشته شدند بیشتر است.
در سال جاری، ازدحام کوهنوردان در نزدیکی قله اورست بی‌سابقه بوده است و این سه نفر روز پنجشنبه و در حال بازگشت از قله به دلیل خستگی در میانه این ازدحام جانشان را از دست دادند. به گفته یکی از هماهنگ‌کننده‌های محلی، یکی از سه کوهنوردی که جانش را از دست داده، ۱۲ ساعت در ازدحام جمعیت گیر
این پاورپوینت در 18 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد طراحی و اسلاید بندی شده است د راین پاورپوینت مطالبی از زندگی د راورست،اورست در دوربین ناسا،چند نکته جالب درمود اورست، گرمای زمین و اورست و سایر مطالب مفید و ارزنده در مود کوه اورست در این پاورپوینت درج شده اسنت که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
روزی یک کوهنورد معمولی تصمیم گرفت قله اورست را فتح کند، اما او هر بار ناکام بر می گشت، تا جایی که وقتی سال چهارم فرا رسید و او از چهارمین صعود به اورست نیز باز ماند، مسوولان کوهنوردی به سراغش رفتند و گفتند: هی جوان، می بینی که نمی توانی به قله برسی، بهتر نیست از این فکر خارج شوی؟
ادامه مطلب
"هیچ انسانی زندگی بی لکه نمی تواند داشته باشد ؛  حتی اگر زندگیش مانند برف روی اورست هم باشد"
✍️ مصطفی ملکیان
یک حقیقت این است که تو، پاک مطلق نمی توانی زندگی بکنی. این همه ی ما را رنج می دهد. هیچ کسی نیست که جویای پاکی مطلق نباشد، اما این پاکی مطلق در وسع هیچ انسانی نیست. هیچ انسانی زندگی بی لکه نمی تواند داشته باشد. هر انسانی، حتی اگر زندگیش مانند برف روی اورست هم باشد، اگر دقت بکند و با چشم تیز تر به آن بنگرد، می بیند که لکه های ریز سیاهی مانند
طبق اطلاعات ماهواره‌ای؛
گرمایش جهانی، قله اورست را سرسبز می‌کند
اطلاعات ماهواره‌ای ناسا نشان می‌دهد رویش چمن و بوته‌ها زیر یخ و برف‌ها در ارتفاعات قله اورست افزایش یافته است که دلیل این امر گرمایش جهانی است.
ادامه مطلب
معماها چرخ دنده های ذهن کودک را به حرکت درمی آورند. خواص مفید معما ها این است که باعث تیز شدن ذهن کودکان می‌گردند. معماها به کودک می‌ آموزند که می‌توانند متفاوت‌تر هم فکر کنند و استدلالهای منطقی داشته باشند.
حالا به معمای زیر پاسخ دهید:قبل از اینکه قله اورست کشف شود، بزرگترین قله ی جهان چه قله‌ای بود؟پاسخ : قله اورست. فقط هنوز کشف نشده بود.
منبع: قلم چی
نابوکازو کوریکی
نابوکازو کوروکی (Nobukazu Kuriki) کوهنورد ژاپنی که سال گذشته بیشتر انگشتان خود رو در گرده غربی اورست از دست داد، امسال برای ششمین بار در تلاش است تا اورست را به شکل سولو و بدون استفاده از کپسول اکسیژن در فصل منسون (هوای نامتعادل در فصل غیر نرمال برای صعود) صعود کند. این کوه نورد 34 ساله امسال قصد دارد تا از جبهه شمالی در تبت تلاش خود را آغاز کند.

تصویر نابوکازو بعد از حادثه سال گذشته در اورست
همانطور که گفته شد او سال گذشته از جبهه نپا
رفیقام یجوری میگن رفتی سرکار بذا ملت روت کراش بزنن ببینیم میتونیم شوهرت بدیم یان؟
ک انگار من دختری در حسرت شوهر هستم که برا اینکه شوهر تور کنم رفتم سرکار-_-
+گاهی خندم میگیره که تنها دغدغه ی بعضیا هم شوهرکردنه
+ برا خوشبخت بودن/ شدن منتظر نمونید یکی بیاد بگیرتتون و ازدواج کنین
+ازهمه خنده دارتر اون دخترایین که تا شوهرمیکنن یجوری رفتارمیکنن انگار آُسمون سوراخ
شده و خدا این تاپاله رو مخصوص اون انداخته پایین ،بابا شوهرکردی اورست که فتح نکردی
دم
گذار سرآغاز سخنانم اینگونه باشد!
.
.
هر پادشاهی ابتدا یک نوزاد بوده....؛
هر ساختمانی ابتدا فقط یک طرح روی کاغذ بوده....؛
مهم نیست امروز کجایی...!
مهم اینه که فردا کجا خواهی بود...!
هر کسی در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
زمین خوردی!؟ عیبی ندارد...
برخیز....!!!
نگذار زمین به جاذبه اش ببالد....
سر به دو زانوی غم فرو مبر، سرت را بالا بگیر....
قدرت دستانی که به سویت دراز شده از یاد برده ای!!؟
کوله بارت ریخت!؟ عیبی ندارد....؛
سبک
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اورست در تهران 

​​​​​​09387777023 

نمایندگی اورست در تهران جهت سرویس یخچال اورست به صورت شبانه روزی با ما تماس حاصل نمایید 

لطفا اگر فقط در استان تهران هستید جهت دستگاه یخچال اورست با ما تماس بگیرید 

شرکت
جهت پست مناطق
ازگلآاس پده ونکشیخ بهاییتوانیر
اقدسیهالهیهامازاده قاسماوینباغ فردوستجریشجمارانچیذدارآباددربنددرکهدزاشیبزعفرانیهسوهانکشهرک محلاتیفرمانیهفرشتهقیطریهکاشانککامرانیهمحمودیهنی

سال ساخت : 2013 مدت پخش : 102 دقیقه
ساخت کشور آمریکا

دانلود انیمیشن Frozen
تیمی متشکل از “آنا” و “کریستُف” در یک سفر برای نجات “آلسا” خواهر آنا به اورست می روند که در مسیر سفر به یک آدم برفی خنده دار به اسم “اولاف” برخورد می کنند که به وسیله ی طلسمِ یخ زدگی پادشاه ظالم تا ابد در زمستان دام افتاده است …

دانلود انیمیشن Frozen

ارلینگ کاگه Erling Kagge در عرض دو سال، با پای پیاده و بدون حمایت هیچ سازمان و نهادی، به دیدار سه نقطه ی ویژه ی زمین رفته و آن ها را در سکوت تجربه کرده است: قطب شمال، قطب جنوب و اورست
او حدود ۵۰ روز مسیر ۱۳۰۰ کیلومتری را با پای پیاده رفته تا به قطب جنوب رسیده است و همین روش را در مسیر قطب شمال نیز پیش گرفته است!
نکته: اگر به متن کامل این نوشته علاقه دارید که بسیار جذاب و دلنشین است، اینجا کلیک نمایید.
آنچه من لذت بردم این است که بعضی بها دارند و بهای هر
۱_ گرند کنیون _ ایالت آریزونای آمریکاکنیون یک دره ی عمیق و بزرگ است که بر اثر جوش و خروش‌ رودخانه کلرادو به وجود آمده است، البته دانشمندان بر این باورند که ۱۷ میلیون سال پیش این رودخانه برای یافتن مسیر خود این مکان را به‌وجود آورده است. امروزه این منطقه جز مکان‌های فوق‌العاده زیبای جهان به‌شمار می‌رود که بسیاری از گردشگران برای دیدن شگفتی‌های آن، به این مکان می‌آیند.۲_ پاریکوتین _ ایالت میچواکان مکزیکاین شگفتی طبیعی نمونه‌ی بارزی از ی
یک- این که گفتند بسته های رایگان ماسک و ژل به در منازل مردم قم برده می شود تا به این لحظه محقق نشده و کسی را ندیدم و نشنیدم که دریافت کرده باشد.
دو- راست یا دروغ گفته می شود اجساد جن باختگان کرونا را بدون غسل داخل کاور گذاشته و به خاک می سپارند. نمی دانم صحت دارد یا نه؛ اما همان طور که بیماران کرونایی توسط پرستاران و پزشکانی با لباس مخصوص مراقبت می شوند اجساد را هم می توان با لباس مخصوص و حفاظت شده غسل داد و نیازی به تعطیلی این حکم شرع نیست مگر آن
دانلود فیلم The Climbers 2019
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, تاریخی, درام, رمانتیک, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Daniel Lee
ستارگان : Boran Jing, Jing Wu, Yi Zhang, Ziyi Zhang
سال : 2019
کشور : چین
سازندگان : Alai,Ying Shang,Daniel Lee
مدت زمان : 2 ساعت و 05 دقیقه
سال 1960، کوه اورست. چهار عضو تیم کوهنوردی چین در حال حمله به سخت ترین و دشوارترین قسمت قله هستند. این پنجمین حمله آنهاست. چهار حمله برای صعود به قله با شکست مواجه شده و برای آنها قدرت جسمی زیادی نمانده .
ادامه م
داستان مختصر تمدن
    گاه از لابلای بحث ها و مجادلات فلسفی نکاتی بیرون میزند که شایسته بسی تأمل است.  داستانی که در زیر میآید در این رابطه است.
نقل است که چند ده هزار سال پیش از این، در محلی که نپال امروزی قرار دارد منازعاتی شدید در جریان بود.  میگویند دو طایفه مهم در اطراف کوه هیمالیا زندگی میکردند که مرتب در جنگ و ستیز با یکدیگر بودند.  به محض آنکه تنی چند از این طایفه در درگیری ها بقتل میرسید، آن دیگری آماده میشد تا برای انتقام ضربه مهلک تری
بزرگ ترین قاره کره زمین =اسیا(44میلیون کیلومتر مربع )
بزرگ ترین اقیانوس =کبیر یا آرام (166میلیون کیلومتر مربع )
بزرگ ترین شبه جزیره جهان =عربستان(3183100کیلومتر مربع)
بزرگ ترین جزیره جهان =استرالیا (7682300کیلومتر مربع)
بزرگ ترین دریای جهان =مدیترانه (2966000کیلومتر مربع)
بزرگ ترین دریاچه جهان =خزر یا مازندران (371795کیلومتر مربع)
بزرگ ترین خلیج جهان =مکزیکو
طولانی ترین رود جهان =نیل (6600کیلومتر)
پر آب ترین رودجهان=آمازون
بلند ترین آبشار جهان =انجل در ونزوئلا (
تا حالا بهت نگفتم ولی حالا می‌خوام بگم
بی تو میمیرم ..
می‌خوام بگم تو دنیای منی ..
می‌خوام بگم با تو بودن چه لذتی داره ..
می‌خوام بگم دوستت دارم فقط به خاطر خودت !!
می‌خوام بگم شدی لیلی عشقم …
می‌خوام بگم اگه یه روز نبینمت چقدر دلم برات تنگ میشه !!
می‌خوام بگم نبودنت برام پایان زندگیه !!
می‌خوام بگم به بلندی قله اورست و پهناوری اقیانوس اطلس دوستت دارم …
می‌خوام بگم یه گوشه چشاتو به همه دنیا نمیدم …
می‌خوام بگم هیچ وقت طاقت هجرتو ندارم …
می
دانلود انیمیشن نفرت انگیز Abominable 2019
Download Animation Abominable 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت انیمیشن نفرت انگیز
ژانر فیلم : کمدی ،فانتزی، خانوادگی ، ماجراجویی
زبان فیلم : اصلی
سال انتشار : 2019
محصول کشور : آمریکا
کارگردان : کالتون و تاد ویلدرمن
کیفیت : 720p / 480p
بازیگران : کلویی بنت، آلبرت تسای، تنزینگ نورگای، ادی ایزارد، سارا پلسون، تسای چین و میشل وانگ
خلاصه داستان : در مورد گرو
بازیگران : کلویی بنت، آلبرت تسای، تنزینگ نورگای، ادی ایزارد، سارا پلسون، تسای چین و میشل وانگ
داستان مختصر تمدن
    گاه از لابلای بحث ها و مجادلات فلسفی نکاتی بیرون میزند که شایسته بسی تأمل است.  داستانی که در زیر میآید در این رابطه است.
نقل است که چند ده هزار سال پیش از این، در محلی که نپال امروزی قرار دارد منازعاتی شدید در جریان بود.  میگویند دو طایفه مهم در اطراف کوه هیمالیا زندگی میکردند که مرتب در جنگ و ستیز با یکدیگر بودند.  به محض آنکه تنی چند از این طایفه در درگیری ها بقتل میرسید، آن دیگری آماده میشد تا برای انتقام ضربه مهلک تری
لذت بخش ترین و غرور افرین ترین اتفاق زندگی هرکسی سفر به ماه، فتح اورست، یه اختراع خفن یا کشف یه چیز شگفت انگیز "نیست"، بی نظیر ترین لحظه زندگی اون لحظه ایه که به قدرت خودت ایمان میاری. به خودت... خودِ خودِ خسته و داغون و لهِ لهت، دقیقا اون لحظه که از خوشحالی ضجه می زنی! اون لحظه که هیچکی نیست، هیچکیو نداری و با اشک شوق دستتو حلقه میکنی دور خودت و سفت بغل میکنی خودتو، به جای همه ی ادمای راستکی و الکی، به جای همه ادمایی که باید میبودن و نبودن، نباید
ژانر : انیمیشن , خانوادگی , ماجرایی
مدت زمان : ۹۷ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۷۷۹ مگابایت محصول : آمریکا , چین ستارگان : Chloe Bennet, Albert Tsai, Sarah Paulson, Michelle Wong کارگردان : Jill Culton لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
توضیحات دوبله :
دوبله فارسی انیمیشن سینمایی نفرت‌انگیز
خلاصه داستان :
نفرت‌انگیز ، فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی جیل کالتون می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، هنگامی که ی
لینک های دانلود نسخه دوبله فارسی کیفیت : BluRay نسخه کامل مشاهده لینک ها

کیفیت : BluRay 1080p
حجم : 2.42 GB
زبان : دوزبانه و دوبله

لینک مستقیم

کیفیت : BluRay 720p
حجم : 1.16 GB
زبان : دوزبانه و دوبله

لینک مستقیم

لینک های دانلود نسخه زبان اصلی کیفیت : BluRay نسخه کامل مشاهده لینک ها

کیفیت : BluRay 1080p
حجم : 2.31 GB
انکودر : MkvCage
زبان : انگلیسی

لینک مستقیم
زیرنویس

کیفیت : BluRay 720p
حجم : 1.05 GB
انکودر : MkvCage
زبان : انگلیسی

لینک مستقیم
زیرنویس
رفتم کتاب شیمی فار م رو بدم سیمی کنن.همین  دفتر فنی کنار کوچه.و همین طور یه سری خریدای مامان رو انجام بدم. کتابم رو دادم درست کنن و رفتم سوپرمارکت خرید و برگشتم.هنوز کتابم اماده نبود. روی صندلی منتظر نشستم و نظرم به افراد حاضر و کارشون جلب شد. چند تا دختر که از تیپ و مقنعه و کتونی و کوله پشتی شون معلوم بود دانشجو هستن. و لپ تاپشون هم روی کانتر باز بود و فلش به دست منتظر بودن کارشون راه بیوفته. یکی شون کنار دستگاه پلات منظر بود نمیدونم چی چیش بیاد
سلام دختر مهربون
نمی‌دونم با چه عنوانی بهت نامه بنویسم، حالا تو هم سخت نگیر. صبح تا شب تو اتاقتی با یک نامه هم که قرار نیست در دام عشق من گرفتار بشی، البته از این لحاظ با هزار نامه هم قرار نیست گرفتار بشی، به هر حال بخونش. من اگر کبریت با خطری هم بودم اون یک بارم رو آتیش گرفتم سوختم. تازه اختلاف سنی‌مون هم زیاده. می‌بینی که کوه موانع بینمون از اورست هم بلندتره. می‌دونی من آدم پرتوقعی هم نیستم و ازت انتظار ندارم یه منظومه در جوابم بنویسی، با ات
سلام دختر مهربون
نمی‌دونم با چه عنوانی بهت نامه بنویسم، حالا تو هم سخت نگیر. صبح تا شب تو اتاقتی با یک نامه هم که قرار نیست در دام عشق من گرفتار بشی، البته از این لحاظ با هزار نامه هم قرار نیست گرفتار بشی، به هر حال بخونش. من اگر کبریت با خطری هم بودم اون یک بارم رو آتیش گرفتم سوختم. تازه اختلاف سنی‌مون هم زیاده. می‌بینی که کوه موانع بینمون از اورست هم بلندتره. می‌دونی من آدم پرتوقعی هم نیستم و ازت انتظار ندارم یه منظومه در جوابم بنویسی، با ات
ممکن است کمی دور از ذهن به نظر برسد اما
در واقع هنگامی که به چگونگی تغییرات زمین از زمان انسان‌های اولیه در
آفریقا فکر کینم زیاد غیر منطقی به نظر نخواهد آمد. در طول زندگی گونه‌ی ما
انسان‌ها برینجیا را دیده‌ایم که آسیا و شمال آمریکا را به هم وصل می‌کرد
اما اکنون ناپدید شده است و همچنین قدم گذاشتن انسان بر روی ماه را
دیده‌ایم. برای کسانی که قادر به تماشای ویدیو نیستند برخی از اتفاقات مهمی
که رخ خواهند داد این‌ها می‌باشند:
• خطای Y2K را در
بعد از اینکه کار بانکی اشتباه شد ، دو برادر در یک بیمارستان فقط برای اعضای جنایت کار می کنند. اما در حالی که آنها از شورش در خیابان های زیر در امان هستند ، بیماران همکارشان می توانند خطرناک تر شوند.آینده ممکن است نوشته نشده باشد ، اما اولین کارگردانی درو پیرس برای ادامه مسیر فعلی ما پیامدهای ناگواری را پیش بینی می کند. یک دهه از این زمان تعیین کنید ، هتل آمریکایی پس از ترامپ و هتل آرتمیس مکان جالبی نیست. دیوار رو به بالا است و خشکسالی به کالیفر
دیدنی های چین
چین دارای جاذبه های طبیعی شگفت انگیز شهرهای تاریخی زیبا قلعه های باستانی که فرهنگ و تمدن چین و اندیشه و فلسفه کهن چین را به توریست معرفی می کند. جاذبه های گردشگری چین همواره مورد توجه گردشگران بوده است.از جهتی دیگر شهر شانگهای چین با آسمان خراش های مدرن که قطب اقتصادی جهان است و اگر می خواهید حال وهوای سفر به نیویورک را تجربه کنید باید بگوییم این شهر بسیار از نظر شباهت نزدیک به نیویورک است و عده ای آن را نیویورک شرق می نامند.این
توی صفحه‌ی آخر کتاب «در جست‌وجوی شانگری لا» نوشته بود: «اگر عمری باقی بود در سفرنامه‌ی بعدی از سفر به پامیر و بخش‌هایی از کشورهای تاجیکستان، افغانستان و چین می‌نویسم. سفری که به اعتقاد بسیاری جزء بیست ماجراجویی بزرگ دنیاست.»
دیروز یک بار دیگر کتابش را دست گرفتم. انصافاً کتاب خوبی بود. از همان مفهوم شانگری لای اول کتاب بگیر تا صفحه‌ی آخرش که از پامیر گفته بود برایم جادویی بود. جای‌جای کتاب را خط کشیده بودم و یاد گرفته بودم. همان وقت هم یک

مجموعه زیبا و دیدنی چشمه های آب معدنی باداب سورت اروست که از شگفت انگیزترین شاهکارهای طبیعت و به عنوان زیباترین چشمه جهان و همچنین دومین اثر طبیعی ملی ایران پس از قله دماوند که با اقدامات و پیگیری‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران، دهیاری اروست و همچنین مدیر عامل وقت شرکت تعاونی این روستا به ثبت رسید، در جنوب شرق شهر ساری٬ در ارتفاع 1841 متری از سطح دریا و طبق جغرافیای سیاسی وزارت محترم کشور در محدوده روستای
باداب سورت، جایی است که به محض دیدن آن چند دقیقه‌ای را در سکوت فرو می‌روید و محو می‌شوید.
تور باداب سورت با چشمه‌های پلکانی‌ و زعفرانی رنگ شما را به دنیایی متفاوت می‌برد که تا به حال آن را تجربه‌نکرده‌اید. در اطراف چشمه‌ها درختچه‌های زرشک وحشی، شما را به دنیای کودکیتان پرتاب می‌کند و بالاتر از آنجا، جنگل‌های سوزنی برگ، شبیه به دنیای کارتون‌هاست!
چشمه‌هایی که شبیه به باداب سورت هستند که با همین ترکیبات و رنگ وجود دارند در پاموکاله د
اگر طرفدار موسیفی احساسی هستید که موقع گوش داده احساسات شما را تحت تاثیر قرار دهد, باید بگم موسیقی متن فیلم Arctic (قطب شمال) اثری از جوزف تراپانزه (Joseph Trapanese) دقیقا برای شما ساخته شده است. اگر آب دستتان است زمین بگذارید و همین الان اهنگ های فیلم Arctic را دانلود کنید و با بالاترین کیفیت و با ولمی بالا به آن گوش دهید, موسیقی متن فوق العاده ای در انتظار شماست…

معرفی فیلم Arctic
Arctic (قطب شمال) فیلم درام در سبک بقاء محصول سال ۲۰۱۸ کشورهای ایسلند و آمریکا م
اول چند تا نکته میگم بعدش چند تا خبر.
1- نکته‌ی اول اینکه من می‌خواستم دیگه مطالب رو رمزدار منتشر کنم تا آشناها (یعنی اونایی که تو دنیای واقعی منو میشناسن) نوشته‌هامو نخونن. ضمن اینکه وبلاگ من مخاطب زیادی نداره؛ بنابراین نباید مشکلی پیش بیاد. اما بعدش فکر کردم چون خودم دوست ندارم از نویسنده‌ی وبلاگی که مطلب رمزدار گذاشته و گفته اگه رمز بخواین بهتون میدم، رمز بخوام، احتمالا خیلیای دیگه هم دوست نداشته باشن این کارو انجام بدن. این شد که بیخیا
به نام نامی او
ساخته شده توسط اندرو نیکول و با بازی جاستین تیمبرلیک،اماندا سایفر و کیلین مورفی است.اگر ژانر این فیلم را در ویکی پدیا ببینید نوشته شده فیلم علمی تخیلی و اکشن اره تو نگاه اول هیچ چیز به غیر از یک فیلم با جنگولک بازی های هالیوودی دیده می شه که سعی داره تو گیشه بفروشه همین.اما مثل این می مونه که هری پاتر یک فیلم تخیلی بدونید یا ارباب حلقه ها رو فیلم تاریخی محسوب کنید یا تلقین رو فقط گرایشات یک ذهن بدونید.اجازه بدید تا شما رو با خودم
به نام نامی او
ساخته شده توسط اندرو نیکول و با بازی جاستین تیمبرلیک،اماندا سایفر و کیلین مورفی است.اگر ژانر این فیلم را در ویکی پدیا ببینید نوشته شده فیلم علمی تخیلی و اکشن اره تو نگاه اول هیچ چیز به غیر از یک فیلم با جنگولک بازی های هالیوودی دیده می شه که سعی داره تو گیشه بفروشه همین.اما مثل این می مونه که هری پاتر یک فیلم تخیلی بدونید یا ارباب حلقه ها رو فیلم تاریخی محسوب کنید یا تلقین رو فقط گرایشات یک ذهن بدونید.اجازه بدید تا شما رو با خودم
ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتابای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهارگر نکوبی شیشه غم را به سنگهفت رنگش می شود هفتاد رنگ(فریدون مشیری)
کوهنوردی یعنی عروج به قله‌هایی که در کشور ما به طور فراوان وجود دارد. کوهنوردی ورزشی است در اختیار همه؛ باید مردم بروند ورزش کنند؛ باید مردم به این ارتفاعات فراوانی که در اغلب نقاط کشور وجود دارد، بروند و از این هوای پاک، از این کوهستانِ خداداده، استفاده کنند. بنابراین، برای تشویق مردم، بهترین کار نشان داد
ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتابای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهارگر نکوبی شیشه غم را به سنگهفت رنگش می شود هفتاد رنگ(فریدون مشیری)
کوهنوردی یعنی عروج به قله‌هایی که در کشور ما به طور فراوان وجود دارد. کوهنوردی ورزشی است در اختیار همه؛ باید مردم بروند ورزش کنند؛ باید مردم به این ارتفاعات فراوانی که در اغلب نقاط کشور وجود دارد، بروند و از این هوای پاک، از این کوهستانِ خداداده، استفاده کنند. بنابراین، برای تشویق مردم، بهترین کار نشان داد
از روزی که پا در روستای خودمان گذاشتیم چند هدف تفریحی مد نظر قرار داده بودم و حتی وسایل شب مانی در کوه رو آماده کرده بودم از قبل،به دلیل باران نفس گیر و بدی همیشگی هوا برنامه اصلی که حداقل دوروز طول می کشید کنسل شد:(
یکی از دیگه از جاهایی که قصد رفتن بنموده داشتیم از این قرار می باشد...

صبح که از خواب بیدار شدم و نیت بر سرویس بهداشتی نمودیم که در آن سر حیاط بود و با باز کردن درب خانه و استشمام و برخورد خنکی دلچسب هوا سرویس را از یاد برده و مستقیم ب
الهیییییییییی چطور اینقدر زود گذشت که من نفهمیدم ککک
همسریییییییی به این شوگول بوگو اینجوری ننگرد تو را عرررررررررررررررررررر(ایم حسود..وری وری وری حسود)

اخه از پشت پرده همممممممممم...از پشت پرده هم عررررررررررررررررررررررر

ولم کنین
ولم کنین میوخوام دو کلوم حرف حساب با شوگولی بزنم ....د میگم ولم کنین انسان هااااا

برم یکم اشپزی کنم همسری اومد شگفت زده بشه 

ای وای همسری اومد......
همسری این قلب برای تو...شامو بریم بیرون ککک
(خدایا
بسم الله النور
فیلم با صدای سم ستوران از دور شروع می شود.کادر لانگ حرکت عده ای را به سویی نشان می دهد.دسته ای از راهزنان از بالا تپه ای به دهکده ای کوچک می نگرند و در مورد اینکه پاییز بعدی به روستا حمله کنند تصمیم می گیرند.سپس بر می گردند اما دوربین همان قاب خود را حفظ می کند و با حرکتی ارام حرکته دسته ای چوب را نمایش می دهد مردی سر بلند می کند قطعا یکی از اهالی روستا است.از صورت ترسیده اش می شود فهمید که تجربه حمله قبلی راهزنان را خوب بخاطر دارد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها